Ako to funguje

Zvoľ si filter

V našom filtry si môžeš zvoliť kde, čo, kedy a s kým by si chcel prežiť Tvoju voľnočasovú aktivitu. Na mape si môžeš zvoliť okres, mesto, do ktorého sa chystáš. Máš chuť si zašportovať, relaxovať alebo prežiť adrenalín? Vyrážaš za aktivitou samostatne, vo dvojici, s partiou alebo rodinou?

Náš filter Ti tiež pomôže vybrať aktivitu podľa počasia. Bude slnečno, dážď alebo noc? Zadaj do filtra čo najviac informácií, aby sme Ti vedeli vybrať voľnočasovú aktivitu pre Teba šitú na mieru.

Zvoľ si filter
Scroluj na stránke

Scroluj na stránke

Ak nevieš dopredu čo hľadáš tak sa nechaj inšpirovať nami ponúkanými Top aktivitami, ktoré sme pre teba vybrali.

Na stránke sú zobrazené najzaujímavejšie aktivity, ktoré Ti ponúknu širokú škálu možností vybrať si pre tebe to najzaujímavejšie a možno aj niečo o čom si doteraz ešte nepočul. Taktiež sa môžeš oboznámiť

Vyber si svoju voľnočasovú aktivitu

Ak nevieš dopredu, čo hľadáš, tak sa nechaj inšpirovať nami ponúkanými Top aktivitami, ktoré sme pre Teba vybrali.

Na stránke sú zobrazené najzaujímavejšie aktivity, ktoré Ti ponúknu širokú škálu možností vybrať si to najzaujímavejšie a možno aj niečo, o čom si doteraz ešte nepočul.

U nás si môžeš vybrať z databázy 200 rôznych voľnočasových aktivít, ktoré sú rozdelené do troch skupín. Športové aktivity, Relax a Adrenalín.

Každá takáto aktivita obsahuje krátky opis a databázu športovísk, kde môžeš danú aktivitu realizovať aj s ohodnotením jednotlivých športovísk od užívateľov.

Vyber si svoju voľnočasovú aktivitu

Top šport